Interesne dejavnosti
V letošnjem šolskem letu nudimo naslednje interesne dejavnostiMENTOR | DEJAVNOST | RAZRED | TERMIN | KJE? |
Ana Meglič | Otroški pevski zbor | 1. | sreda, 13.15 – 14.00 | 2.b |
Nena Bogataj | Otroški pevski zbor Kovor | 1. – 5. | ponedeljek, 6. in 7. ura | 5.k |
Nena Bogataj | Otroški pevski zbor | 2. – 5. | petek, 6. ura | gum |
Nena Bogataj | Mladinski pevski zbor | 6. – 9. | torek in sreda, 6. in 7. ura | |
Tomaž Zupančič | Multimedijski novinarski krožek | 6. – 9. | torek, 6. ali petek, 0. ura | SLO2 |
Iris Zavelcina | Multimedijski novinarski krožek | 6. – 9. | SLO1 | |
Silvia Šlibar | Šport – igre z žogo (deklice) | 3. | ponedeljek, 13.35 – 14.20 | telovadnica |
Mitja Žnidaršič | Šport – gimnastika | 1. – 2. | četrtek 12.45 – 13.30 | telovadnica |
Mitja Žnidaršič | Šport – gimnastika | 4. – 5. | četrtek 7.30 – 8.15 | telovadnica |
Marija Bohinjec, Jožefa Seifert, Živa Ovsenek, Helena Rozman | Planinski krožek | 1. – 9. | vsaka 3. sobota v mesecu | |
Nataša Bergant | Živim v zdravem okolju | 6. – 9. | BIO | |
Petra Smolej | Namizni tenis | 6. – 9. | torek ob 15:30, četrtek ob 14:30 | |
Mateja Žnidaršič | Nemška bralna značka | 4. – 5. | po dogovoru | ZGO |
Sanja Voglar | Ustvarjalni ples | 1. – 3. | ponedeljek, 0. ura | telovadnica |
Simona Križaj, Eva Kuralt | Dramski krožek PŠ Kovor | 2. – 5. | petek, 0. ura | 3.k |
Alenka Bogolin | Socialne igre | 1. – 3. | ponedeljek, 13.15 – 14.00 | učilnica BIO |
Tonja Umnik | Lutkarski krožek | 3. – 5. | sreda, 6. ura | 4.a |
Marija Likozar, Marija Bohinjec | Dramski krožek | 3. – 5. | ||
Marijana Z. Šlibar | Kemijski krožek | 8., 9. | po dogovoru | KEM |
Živa Ovsenek | Geografski krožek | 6. – 9. | torek ali petek 0. ura | GEO |
Melita Učakar | Angleški krožek | 6., 8. | po dogovoru | TJA2 |
Melita Učakar | Literarni ANG | 9. | po dogovoru | TJA2 |
Tjaša Švab | Angleški krožek | 6., 8. | ponedeljek, 6. in 7. ura | TJA1 |
Tjaša Švab | Literarni ANG | 9. | petek, 0. ura | TJA1 |
Karin Erjavec | Širimo znanje matematike | 9. | torek 6.ura/7.ura | MAT1 |
Gal Šavs | Širimo znanje matematike | 8. | po dogovoru | FIZ |
Gal Šavs | Šah | 6. – 9. | četrtek, 7. ura | FIZ |
Karin Erjavec | Logika | 8., 9. | po dogovoru | MAT1 |
Mateja Žnidaršič | Nemška bralna značka | 6. – 9. | po dogovoru | ZGO |
Mateja Žnidaršič | Zgodovinski krožek | 8., 9. | torek, 0. ura | ZGO |
Nika Šušteršič | Cankarjev krožek | 8., 9. | SLO1 | |
Tomaž Zupančič | Debatni krožek | 6. – 9. | torek, 6. ali petek, 0. ura | SLO2 |
Tomaž Zupančič | Cankarjev krožek | 6. – 9. | po dogovoru | SLO2 |
Melita Učakar | Angleška bralna značka | 5. – 9. | po dogovoru | TJA2 |