Bistr’ška Kuhna 2024 je uspela! Podobno kot lani, smo bolj slabo skuhali samo vreme, ki je bilo nekaj dni nazaj že prav poletno. Smo se pa letos bolj pripravili in že prej vse pripravili v šoli. Najbolj zaslužni za uspeh, ste pa seveda Vi, dragi obiskovalci, učenci, starši in zaposleni. Ponovno ste dokazali, da znate podpreti svoje otroke in šolo pri takih dogodkih. Lepo je vedeti, da imamo, kot šola, tako dobro podporo lokalne skupnosti.

Poleg zelo raznolikih in okusnih izdelkov učencev, smo še:

• pekli slastne palačinke,
  • kuhali enolončnice,
  • pripravljali hot doge,
  • občudovali lepe obraze, ki jih je dodatno okrasila in poslikala Lucija Legat,
  • imeli ponudbo sheme šolskega sadja,
  • licitirali kruh z družmi izpod spretnih rok Jožice Ropoša,
  • licitirali vesoljsko dobro torto izpod spretnih rok Helene Rozman,
  • poskrbeli za košček mozaika h grajenju bralne pismenosti s poligonom gibalno/bralnih nalog pri Mateji in Mitju,
  • se veselili obiska in podpore iz občine v družbi župana g. Petra Mikliča in podžupanje ga. Metke Gaberc.
  • se veselili podpore Zdravstvenega doma Kranj, ki je z donacijo treh čudovitih slik, dodatno okrasila naše prostore.

Dogodek je organizacijsko “skuhala” naša Nataša Bergant.

Z Vašo pomočjo, smo s prostovoljnimi prispevki šolski sklad obogatili za okoli 3000 EUR, za kar se vam iskreno zahvaljujemo

Nekaj utrinkov je zbranih spodaj: