V torek, 24. 12. 2019, je spremenjen potek pouka in vozni red za vse. Ta dan, ki je zadnji v letošnjem letu, nas bodo obiskali tudi bivši zaposleni na OŠ Bistrica.

RAZREDNA STOPNJA:

Pouk bo potekal po urniku 4 šolske ure. Učenci, ki niso v podaljšanem bivanju in nimajo kosila gredo po pouku domov. Ostali se vključite v svoje oddelke OPB-ja.

PREDMETNA STOPNJA:

Pouk bo potekal po urniku 3 šolske ure. 4. uro pa si bomo ogledali skupaj z bivšimi zaposlenimi na OŠ Bistrica prireditev. Trajala  bo približno do 12.00.

Po končani prireditvi je pouk zaključen. Kosilo za učence od 6. do 9. razreda je odjavljeno v e-asistentu. V primeru, da bi ga želeli, ga prosim posebej prijavite.

VOZAČI:

• Vozači imajo naročen prvi avtobus ob 12.15 za Brezje – Leše in Kovor – Zvirče.
  • Drugi prevoz bo ob 12.55 za Brezje-Leše in 13.00 za Kovor-Zvirče. Za učence vozače, ki bodo prijavljeni na šolsko kosilo. Kasnejših prevozov ne bo.
  • Podaljšano bivanje in jutranje varstvo je organizirano kot vsak dan.

Ana Mrgole, pomočnica ravnatelja