V torek, 5.10.2021 bo na naši šoli potekal tehniški dan z imenom DIGITALNO=REALNO=NORMALNO. Dogodek pripravljamo v sodelovanju s tržiško knjižnico.

V kolikor so običajno v šoli naprave prepovedane, je ta dan zelo poseben in zato naprošamo učence, da prinesejo v šolo svoje naprave (pametni telefon, tablica), če je to možno.

Na delavnicah boste spoznali mnogo različnih stvari. Od slikanic z obogateno resničnostjo, knjig z obogateno resničnostjo, virtualno resničnost, poklice prihodnosti, pa še kaj zanimivega.

Učenci na ta dan pridete normalno v šolo za 1. uro. Dogodek traja 5 šolskih ur.

Se pa dogodek nadaljuje v tržiški knjižnici od 14h naprej, kjer bodo zbrana večina delavnic iz naše šole in OŠ Križe, vključno s kar nekaj zanimivimi delavnicami, ki bodo samo v tržiški knjižnici. Npr. različni DJI droni, robotska roka, simulator varne vožnje,… Vljudno vabljeni, da tudi s starši pridete pogledat, kaj vse so pripravili.

Letak celotnega dogodka: