V petek, 22. 12. 2017, je spremenjen potek pouka in vozni red za vse. Ta dan, ki je zadnji v letošnjem letu, nas bodo obiskali tudi bivši zaposleni na OŠ Bistrica.

RAZREDNA STOPNJA:
Pouk bo potekal po urniku 4 šolske ure. Učenci, ki niste v podaljšanem bivanju in nimate kosila greste po pouku domov. Ostali se vključite v svoje oddelke OPB-ja.

PREDMETNA STOPNJA:
Pouk bo potekal po urniku 3 šolske ure. 4. uro pa si boste ogledali skupaj z bivšimi zaposlenimi na OŠ Bistrica prireditev, ki so jo pod mentorstvom učiteljic: Marije Bohinjec in Petre Smolej pripravili člani dramskega krožka predmetne stopnje ter mladinskega pevskega zbora. Prireditev bo trajala približno do 12.00.

Po končani prireditvi boste s poukom zaključili. Domov greste vsi učenci, ki niste prijavili kosila. Učenci od 6. do 9. razreda imate ta dan kosilo odjavljeno. V primeru, da ga boste imeli, ga, prosim, posebej naročite.

VOZAČI:
Vozači
imate naročen prvi avtobus ob 12. 20 za Brezje-Leše in Kovor-Zvirče. Če imate kosilo, ga bodo začeli deliti v kuhinji takoj po zaključku prireditve (cca. 12.10).

Drugi prevoz bo ob 13.00 za Brezje-Leše in Kovor-Zvirče. Na tega greste tisti učenci vozači, ki imate šolsko kosilo. Kasnejših prevozov ne bo.

Podaljšano bivanje je organizirano kot vsak dan.

Interesne dejavnosti in zdrav življenjski slog na ta dan odpadejo.