Spoštovani starši!

Vabimo vas, da vpišete v osnovno šolo otroke, rojene v letu 2017. Starši morate namreč v skladu s 45. členom Zakona o osnovni šoli vpisati vse otroke, ki bodo v koledarskem letu, v katerem bodo začeli obiskovati osnovno šolo, dopolnili 6 let.

Vpis bo potekal v sredo, 15. februarja, od 8.15 do 17.00, in četrtek, 16. februarja 2023, od 7.30 do 14.00 v pisarni psihologinje na centralni šoli.

Starši bodočega prvošolca boste pred vpisom prejeli na otrokov naslov vabilo s točno določenim datumom in uro vpisa.

Splošne informacije o vpisu in obrazci so dostopni tukaj: https://osbistrica.splet.arnes.si/vpis-v-prvi-razred/.

Do strani lahko pridete tudi preko QR kode:

Za morebitna dodatna vprašanja se obrnite na šolsko svetovalno službo, na telefonsko številko 04 5971 762 (Tjaša Brus Pičman) ali pišite na elektronski naslov tjasa.brus@os-bistrica.si.

Pisarna bo zaprta med 6. 2. in 10. 2. 2023.

Lep pozdrav,

Tjaša Brus Pičman