Področno tekmovanje v badmintonu je v dvorani v Tržiču potekalo v četrtek, 23. 2. 2023. Med starejšimi deklicami se je na 2. mesto uvrstila Maruša Arnež. Čestitke naši osmošolki.

Tara Šmigić iz 9. razreda je bila tokrat na nehvaležnem 4. mestu, medtem ko je bila januarja na občinskem v Križah tretja.

Foto: Silvia Šlibar

Med mlajšimi deklicami pa sta medalji osvojili sedmošolki Taja Meglič, 1. mesto  in Nika Melihen, 3. mesto. Januarja na občinskem v Križah, je bila Taja na 1., Nika pa na 2. mestu. Čestitke vsem trem lastnicam medalj.

Foto: Silvia Šlibar

V petek, 24. februarja 2023, je v Kranju na področnem tekmovanju v namiznem tenisu našo šolo zastopala Maruša Arnež (8. b).
Čestitke Maruši za zlato medaljo v absolutni kategoriji in že vnaprej držimo pesti za super rezultat na državni ravni.