Spoštovani starši!

V sredo, 14. februarja 2018, bo v Sloveniji potekala splošna enodnevna stavka v vzgoji in izobraževanju. Z njo želimo zaposleni v vzgoji in izobraževanju opozoriti na podcenjujoč odnos oblasti do našega odgovornega dela in vladi zastaviti vprašanje ZAKAJ JE IZOBRAŽEVALNO DELO VREDNO MANJ?

Na naši šoli smo stavko izglasovali, zato na dan stavke ne bomo delali in na dan stavke ni pouka.

Zavedamo se, da bo to povzročilo največ nevšečnosti prav vam, cenjeni starši. Zanje se vam vnaprej iskreno opravičujemo, a vas obenem prosimo za razumevanje in podporo našemu prizadevanju, da bi za dobro naših otrok preprečili dolgotrajno skrajno negativne posledice neprimernega odnosa Vlade RS do področja vzgoje in izobraževanja ter zaposlenih v njem.

Hvala za razumevanje.

Stavkovni odbor SVIZ OŠ Bistrica Tržič